1M LC-FC 9/125 OS2 DUPLEX μονότροπο καλώδιο Οπτικής ίνας PVC – κίτρινο

Κάνε login για να δεις τιμές !

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:

Διάμετρος καλωδίου: Διπλός διάμετρος 3,0 mm
Χαμηλή οπίσθια αντανάκλαση και απώλεια εισαγωγής
Κεραμικό καλώδιο υψηλής ποιότητας UPC για καλύτερη απόδοση
Υλικό καλωδίου: PVC
Τύπος ινών: Μονή λειτουργία 9/125
Απώλεια εισόδου (τυπική): 0,15 dB
Απώλεια εισόδου (Μέγιστο): 0,30 dB
Απώλεια επιστροφής: <= - 50 dB (UPC) Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ° C έως + 70 ° C 100% πλήρως δοκιμασμένο

Για να ενημερωθείτε για τιμές προϊόντος καλέστε μας !

Περιγραφή

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ: Διάμετρος καλωδίου: Διπλός διάμετρος 3,0 mm Χαμηλή οπίσθια αντανάκλαση και απώλεια εισαγωγής Κεραμικό καλώδιο υψηλής ποιότητας UPC για καλύτερη απόδοση Υλικό καλωδίου: PVC Τύπος ινών: Μονή λειτουργία 9/125 Απώλεια εισόδου (τυπική): 0,15 dB Απώλεια εισόδου (Μέγιστο): 0,30 dB Απώλεια επιστροφής: <= - 50 dB (UPC) Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ° C έως + 70 ° C 100% πλήρως δοκιμασμένο

Σχόλια

Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές.

Γίνε ο πρώτος που θα αξιολογήσει & ldquo;1M LC-FC 9/125 OS2 DUPLEX μονότροπο καλώδιο Οπτικής ίνας PVC – κίτρινο & rdquo;