1M SC-FC 9/125 OS2 DUPLEX μονότροπο καλώδιο Οπτικής ίνας PVC – κίτρινο

Κάνε login για να δεις τιμές !

Περιγραφή
Ονομα προϊόντος:
10pcs 1M καλώδιο jumper οπτικών ινών SC-FC Connector \ SC Jumper μονής λειτουργίας διπλού πυρήνα
Κατηγορία: Καλώδια Δικτύου & Συνδέσεις
Σύντομη περιγραφή:
1M καλώδιο jumper οπτικών ινών SC-FC Connector \ SC Jumper διπλού πυρήνα μονής λειτουργίας
Ποσότητα: 1 Παρτίδα (10 τεμάχια / παρτίδα)
Μεικτό βάρος / συσκευασία: 0,5 (kg)

Για να ενημερωθείτε για τιμές προϊόντος καλέστε μας !

Περιγραφή

Περιγραφή Ονομα προϊόντος: 10pcs 1M καλώδιο jumper οπτικών ινών SC-FC Connector \ SC Jumper μονής λειτουργίας διπλού πυρήνα Κατηγορία: Καλώδια Δικτύου & Συνδέσεις Σύντομη περιγραφή: 1M καλώδιο jumper οπτικών ινών SC-FC Connector \ SC Jumper διπλού πυρήνα μονής λειτουργίας Ποσότητα: 1 Παρτίδα (10 τεμάχια / παρτίδα) Μεικτό βάρος / συσκευασία: 0,5 (kg)

Σχόλια

Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές.

Γίνε ο πρώτος που θα αξιολογήσει & ldquo;1M SC-FC 9/125 OS2 DUPLEX μονότροπο καλώδιο Οπτικής ίνας PVC – κίτρινο & rdquo;